prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domů > Podzimní > Trička

Značkové podzimní trička

Oblíbenost: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Podzimní trička pro muže i pro ženy jsou na rozdíl od těch letních vyrobené obvykle z hrubšího materiálu, který umí ochránit tělo před větrem nebo chladnějšími teplotami. Mohou mít i dlouhé rukávy a používají se například na sport, na běžné nošení, případně pod jiné oblečení.

Jen na sport?

Ačkoli velmi často se využívají trička na sportování, neplatí to samozřejmě vždy. Můžete najít například i různé stylové trička na běžné nošení a do města, případně trička pod jiné oblečení, které mají univerzální použití. Samozřejmě koupíte i trička na běh, cvičení nebo fitness.

Jaké modely jsou v nabídce

Najít můžete klasické jednobarevné trička, trička s různym potiskem, vícebarevné stylová trička s nápisy a podobně. V případě triček na běžné nošení je možné najít například i trička pro ženy s různými ozdobami a kreativním designem, trička pro muže jsou spíše strohé, i když existují i ​​výjimky.

Nej značky

Velmi oblíbené jsou zejména známé a osvědčené sportovní značky triček, které nedělají nutně jen sportovní oblečení, jako například Nike, Adidas, Zajo, Silvini nebo Salewa. Pak je možné nalézt i stylové a trendy trička od značek jako Vans, Mango, New Yorker a jiné značky streetwear triček.

Zvolte si jiné značkové trička:Adidas, Alpine Pro, Fox, Golddigga, Nike, The North Face, Vans, Nordblanc, Zajo, Craft, Salewa, Devold, Silvini


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Pridejte komentář do diskuse a zdelte své zkušenosti zde.

*