prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domů > Podzimní > Legíny

Značkové podzimní legíny

Oblíbenost: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Na sportování ale i na běžné nošení například na ven, ve volném čase, na doma nebo klidně i někam na vycházku se velmi dobře hodí například podzimní legíny, pokud hledáte nějaké zajímavé oblečení na toto roční období. Legíny jsou určeny pro ženy a je jich několik typů.

Legíny na ven

Legíny se používají nejvíce na nošení někam ven, například na sportování nebo jen tak na běžné nošení do města, do přírody, na vycházky a podobně. Většinou mají flexibilní a elastický pás a zapínání se zipem. Několik modelů je také s vysokým pasem a ideální jsou černé.

Na jiné příležitosti

Na cvičení nebo sportování se používají i legíny na work out. Kromě toho je možné koupit v různých kamenných obchodech i internetových eshopech například legíny určené na cvičení uvnitř, případně na běžné nošení jen tak na doma. Ty nemusí být až tak tepelně izolační jako vnější.

Jaké značky?

Co se týká běžných legín, lze je dostat v různých obchodech s dámskou trendovou módou, jako například New Yorker či Gate. Elegantnějši legíny prodáva i několik módních značek stylového oblečení. Sportovní jsou například Adidas či Nike, ale například legíny pro těhotné koupíte spíše v obchodech s dětskými potřebami.

Zvolte si jiné značkové legíny:Adidas

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Pridejte komentář do diskuse a zdelte své zkušenosti zde.

*