prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domů > Podzimní > Košile

Značkové podzimní košile

Oblíbenost: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Podzimní košile jsou pánské i dámské a podle příležitosti se dělí i značky košil, případně prodejny, kde se dají koupit. Neformální a trendové košile na běžné nošení či volný čas koupíte ve spoustu prodejnách jako New Yorker či Takko, ty elegantnější a stylové zas v H & M nebo v Marks & Spencer.

Elegantní modely pro pány

Pánské košile na podzim jsou s dlouhým rukávem a mohou se nosit buď k obleku nebo saku, případně jako samostatné košile. Velmi žádané jsou košile se střihem slim fit, které nabízí například i AMJ. Mezi preferované značky těch elegantnějších patří například Pierre Cardin nebo Alaind Delon.

Stylové a trendy dámské košile

Dámy se mohou v případě podzimních košil těšit například na modely halenek nebo klasických košil od známých výrobců jako jsou například Gant, New Yorker nebo Mango, přičemž stále více je možné najít pestrý sortiment nejen v klasických obchodech v nákupních centrech, ale i na internetu.

Na sport i práci

Salewa, Nordblanc, Adidas, to jsou přesně ty značky košil, které jsou určeny pro sport, outdoor, případně jako pracovní či neformální košile. Tito výrobci dělají pánské i dámské košile na podzim. V případě pracovních košil může jít například o košile do zahrady, v nabídce jsou i neformální modely.

Zvolte si jiné značkové košile:Adidas, The North Face, Nordblanc, Salewa, Direct Alpine


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Pridejte komentář do diskuse a zdelte své zkušenosti zde.

*