prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domů > Podzimní > Kalhoty

Značkové podzimní kalhoty

Oblíbenost: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Kalhoty jsou základní kus oblečení v pánském i dámském šatníku. Ať už jde o trendové rifle z denimu nebo klasické kalhoty na běžné nošení, každé mají něco do sebe. Pokud se již více ochladí, tak například podzimní kalhoty vědí velmi dobře regulovat teplo, ale zároveň jsou stále dostatečně pohodlné a vzdušné.

Pánské a dámské

Pánské kalhoty slouží většinou k nošení do města, do práce nebo jen tak ven. Elegantnějši se hodí na společenské události nebo k oblekům. Dámské kalhoty na podzim představují jakýsi kompromis mezi stylem, střihem a určením, přičemž i zde je ale možné vybírat z tisíců různých modelů.

Na jakou příležitost?

Většina lidí si kupuje kalhoty na běžné nošení, čili jde buď o kalhoty z bavlny nebo z jiných syntetických nebo polosyntetických látek. Některé kalhoty jsou s nízkým sedem, jiné s vysokým pasem, další zas na šle. Velmi oblíbený je i střih slim fit, naopak pro ženy jsou v módě i rozšířené střihy.

Jak vybírat značky

Samozřejmě, pokud se jedná o sportovní kalhoty, tak Nike nebo Didriksons určitě nezklamou zájemce. V případě stylových kalhot pro mladší generace jsou v kurzu například značky Vans nebo New Yorker, podle toho, jaký trend máte rádi. Elegantnější módu najdete zas v H & M nebo Marks & Spencer prodejnách.

Zvolte si jiné značkové kalhoty:Adidas, Lee Cooper, Nike, Didriksons, Devold


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Pridejte komentář do diskuse a zdelte své zkušenosti zde.

*