prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domů > Všechny značky > Kenvelo

Značkové oblečení Kenvelo

KenveloOblíbenost: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Kenvelo je původně česká firma provozující přes 250 obchodů v zemích střední Evropy, Německu a Izraeli.

Historie

Historie společnosti sahá do prosince 1991, kdy Dany Himi a Michael Saul v Praze založili společnost CTC - SPORTWEAR. Vlastní kapitál společnosti činil 100 tisíc Kčs. O několik měsíců později se Himi, rodák z izraelského města Natanya, stal jediným vlastníkem společnosti a postupně budoval řetězec obchodů Himi 's Jeans. V roce 1996 se Himi rozhodl vytvořit novou značku, se kterou by mohl konkurovat zavedeným oděvním řetězcem. Původně navrhl značku Josh, ostatní manažeři však měli jiné návrhy. Po každém návrhu část manažerů křičela ano, zatímco jiní řekli rezolutní ne. David Dahan následně navrhl značku Kenvelo, což je hebrejsky "ano a ne".

Kolekce

Společnost prodává módu určenou pro děti - Kenvelo Kids i pro dospělé - Kenvelo Anywhere. Nabízí především oblečení a módní doplňky. Oblíbené jsou například Kenvelo rifle. Produkty značky Kenvelo jsou typickým příkladem zboží za rozumnou cenu, které však vydrží.

Styl

Design ukazuje na vyváženou kombinaci sportovního oblečení - se stylem, jehož důležitou součástí je i jednoduchá elegance. Čisté linie a klasické střihy lze snadno kombinovat s barevnými kousky, které jsou významným trendem.

Oficiální stránka značky: kenvelo.com

Vyhledejte prodejnu oblečení ve svém okolí

V naši databáze se prozatím nenachází žádna prodejna oblečení značky Kenvelo.


Napsat komentář ke značce

Podělte se o své zkušenosti s touto značkou oblečení, její kvalitou, reklamací, či přístupem. Budeme rádi za každý příspěvek.

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Pridejte komentář do diskuse a zdelte své zkušenosti zde.

*