prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domů > Jarní > Trička

Značkové jarní trička

Oblíbenost: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Jarní trička jsou velmi populární u žen i u mužů, protože právě tričko je lehký a pohodlný kus oblečení, který se hodí téměř pro všechny příležitosti. V nabídce lze nalézt trička sportovní, stylové, trendové, elegantní, trička na běžné nošení jen tak ven do města, nebo i trička neformální a pohodlné.

S potiskem nebo barevné?

Koupit se dají různé modely triček, ať už jde o jednobarevné, vícebarevné nebo o ty s potiskem. Nezáleží přitom na tom, zda jsou trička pánské, dámské nebo dětské, je možné najít tisíce různých vzorů a designů triček. Populární jsou s potiskem kapel, s potiskem Mimoňů pro děti či trička pro dva a dvojice.

Které značky se prodávají nejvíce?

Velmi záleží na tom, jaký typ si jdete koupit. Pokud jde o trika sportovní, tady jasně dominují tradiční sportovní značky jako Adidas, Nike nebo speciální typu Salewa. V případě módních triček jde o známé značky jako jsou Orsay, Mango, případně Calvin Klein pro pány. Pro děti jsou velmi populární trička Disney.

Trička na různé příležitosti …

Některé trička se dají vyrobit i na zakázku jako reklamní trička či narozeninové trička. Specifickou kategorii jsou sportovní trička na cvičení, tanec nebo jinou fyzickou aktivitu. Pro těhotné se hodí trička na kojení a kromě běžných stylových triček existují i ​​různé příležitostné, například na Valentýna.

Zvolte si jiné značkové trička:Adidas, Alpine Pro, Fox, Golddigga, Nike, The North Face, Vans, Nordblanc, Zajo, Craft, Salewa, Devold, Silvini


Zkušenosti a názory:

  • Transfer 39 581 USD. Gо tо withdrаwаl => https://forms.yandex.com/cloud/65db1179f47e73e3db6800e6?hs=8102db72bb798db28fd1b70e0a5e9ee0&

    ow0t03

    Odpovědět

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Pridejte komentář do diskuse a zdelte své zkušenosti zde.

*