prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domů > Jarní > Sukně

Značkové jarní sukně

Oblíbenost: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Sukně jsou na jaře ideální oblečení, protože s přibývajícími dny se otepluje a počasí je příznivější i pro lehčí oblečení. Dámské sukně jsou součástí šatníku každé ženy a tak jakmile pominou poslední zimní dny, je načase vytáhnout jarní sukně ze šatníku a ukázat světu svou ženskost.

Které značky letí?

V nabídce mají sukně všechny známé módní obchody a prodejny jako Mango, New Yorker nebo o něco elegantnější sortiment nabízí například i Orsay či Marks & Spencer. Velmi zajímavé jsou i sukně od značek jako Craft, Banned, Funstorm nebo Poizen, které nabízejí sukně pro dívky a mladší ženy.

Modely sukní

V nabídce jsou trendové sukně, elegantní i stylové sukně na běžné nošení, do práce či do společnosti, ale například i neformální sukně z rozličných průsvitnější materiálů, které se hodí například na koncerty hudebních skupin. Nejčastěji se však kupují sukně na nošení do města a do méně formální společnosti.

Z jakého materiálu?

Ať už jde o dlouhé sukně nebo mini sukně, materiálů je několik. Denim je stále in a tak riflové sukně patří určitě mezi ty stylovější, ale na druhou stranu, zejména bavlna představuje pohodlí. Jelikož jde o jarnejšie modely, často se vyskytují i ??materiály snadněji, ne však ještě typicky letní.

Zvolte si jiné značkové sukně:Craft

    Jarní Sukně ve doporučených eshopech

  • 1901347_2477_Ar_Skirt_W-651x621[1]

    Craft Active

    Dámská sukně Craft Active umožňuje díky ergonomickému provedení optimální volnost pohybu. Sukně má vysokou prodyšnost a pohodlný volný střih, který poskytují ...


Zkušenosti a názory:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Pridejte komentář do diskuse a zdelte své zkušenosti zde.

*