prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domů > Jarní > Rifle

Značkové jarní rifle

Oblíbenost: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Jarní rifle přicházejí do sortimentu prodejen i internetových obchodů už koncem zimní sezóny. Oteplení, které přichází postupně s jarními měsíci, dává možnost vyměnit šatník a denim byl, je a vždy bude v módě, takže jeansy, nebo u nás známé jako rifle, jsou přirozenou součástí výměny.

Pro muže i pro ženy

Samozřejmě jiné rifle jsou pro muže a jiné pro ženy. Zatímco pánské rifle se snaží dosáhnout co největší funkčnost, kvalitu látky a výdrž při nošení, dámské modely riflí se soustřeďují zejména na stylové a zajímavé střihy, které dají vystihnout sexy postavě. Zejména na jaře je to módní příležitost pro ženy.

Nejznámější značky

V rámci sítě prodejen i v internetových obchodech je možné koupit rifle rozličných značek. Mezi nejznámější značky, které zároveň představují kvalitu, patří určitě Levis, HIS, Tommy Hilfiger či Diesel. Přesto lze samozřejmě kvalitní modely riflí najít i mezi jinými značkami.

Jaké si vybrat?

Tak jako v případě jiného oblečení, i rifle mají řadu střihů a typů. V poslední době jsou velmi hledané zvláště ty se zúženým střihem, čili slim, ale jsou zde například i rifle s vysokým pasem nebo rifle na šle. Zejména rifle s laclem se stávají hitem posledních let a jsou velmi trendy.

Zvolte si jiné značkové rifle:BAPE (A Bathing Ape)

Zkušenosti a názory:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Pridejte komentář do diskuse a zdelte své zkušenosti zde.

*