prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domů > Jarní > Košile

Značkové jarní košile

Oblíbenost: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Pro pány i dámy se hodí v době, kdy už končí zima a je teplejší počasí, lehčí oblečení a proto jsou velmi populární zejména jarní košile. Některé jsou s dlouhým rukávem, určené například pro začátek jara, ale hned jak se více oteplí, klidně se dají vytáhnout ze šatníku i košile s krátkým rukávem.

Pánské a dámské

V nabídce jsou samozřejmě pánské i dámské košile, které se hodí například na jaře, přičemž koupit se dají v každé módní prodejně a obchodu s oblečením. Zatímco pánské košile jsou artikl velmi žádaný, ty dámské jsou nejčastěji formou buď elegantních, pracovních nebo neformálních.

Jaký střih chcete?

Samozřejmě, v nabídce je velký výběr střihů. Ať už jde o klasický regular, případně zúžený slim fit, ale i rozšířený tailored. Koupit takovéto košile můžete i online ve více internetových obchodech a mnoho z nich má v nabídce již nejen modely pro muže či ženy, ale i velký výběr dětských košil.

Elegantní i sportovní

Košile na jaře se dají využít pro každou příležitost. Některé značky jsou více sportovní, například Adidas či Salewa, jiné spíše na volný čas nebo nošení někam do společnosti, jako například AMJ, Adam, Olymp, Alain Delon, Eterna, Gant či Pako Lorente. Podobně velký výběr je i při designu či barvách.

Zvolte si jiné značkové košile:Adidas, The North Face, Nordblanc, Salewa, Direct Alpine


Zkušenosti a názory:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Pridejte komentář do diskuse a zdelte své zkušenosti zde.

*