prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domů > Všechny značky > Hugo Boss

Značkové oblečení Hugo Boss

Hugo BossOblíbenost: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Značka Hugo Boss je známá svým specifickým stylem minimalistické elegance. Kolekce Hugo Boss výrobky dýchají čistými tvary.

Historie

Značka byla založena v roce 1924. Historie značky byla však spojována is Třetí říší během druhé světové války, výroba spadala zejména na uniformy. Po druhé světové válce však manufaktura Hugo Boss získala nového nástupce a vznikly první kolekce pánských obleků. Hugo Boss se stala registrovanou firmou v roce 1977. V roce 2000 vznikla první kolekce pro dámy s exkluzivním designem, elegantními materiály a kvalitním provedením. V roce 2003 vznikla značka BOSS Green, která se zaměřovala na sport a funkční materiály. V roce 2009 získala licenci na výrobu kolekcí pro děti.

Kolekce

Aktuálně má značka několik kolekcí. Hugo Boss Green je zaměřena na sportovní kolekce, funkční materiály a technologie. Hugo Boss Orange je individualistická kolekce určená na běžné nošení pro dámy i pány. Kolekce Hugo Boss zahrnují i dětské oblečení. V současnosti Hugo Boss nabízí také kolekci pro domácnost.

Styl

Styl Hugo Boss je orientovaný na eleganci, nadčasovost, minimalistické trendy.

Oficiální stránka značky: hugoboss.com

Vyhledejte prodejnu oblečení ve svém okolí

Přehled prodejen oblečení značky Hugo Boss ve Vašem okolí.


Napsat komentář ke značce

Podělte se o své zkušenosti s touto značkou oblečení, její kvalitou, reklamací, či přístupem. Budeme rádi za každý příspěvek.

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Pridejte komentář do diskuse a zdelte své zkušenosti zde.

*