prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domů > Domácí > Trička

Značkové domácí trička

Oblíbenost: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Trička na doma jsou velmi populární, protože jde o pohodlné oblečení, ale nejen na doma. Domácí trička lze koupit v obchodech se sportovní módou, volnočasovou módou, ale také v běžných prodejnách oblečení. Nemusí jít přitom už jen o klasické kamenné obchody, ale i o eshopy.

Které značky

U nás jsou žádané různé značky, ať už jde o volnočasové značky jako Rothco nebo Goldigga a Metal Mulisha, ale io známější sportovní značky jako Nike, Adidas nebo Reebok. Kdo chce ale levnější trička, musí sáhnout po neznačkového oblečení, případně hledat akcie nebo výprodej dražšího oblečení.

Pro každého

Pánské, dámské i dětské trička jsou k dispozici v bohatém sortimentu různých modelů, střihů a stylů a přestože jde o jednodušší trička na doma, i zde lze najít zajímavé módní kousky, případně různé modely a střihy. Nejčastěji jsou ale trička s volným střihem a jednobarevné, případně s potiskem.

Nejen na doma …

Tyto trička se nosí nejen na doma, ale například i ve volném čase, případně na cvičení, fitness, také ve volném čase například na procházky nebo jen tak. Velmi často se nosí tato trička v létě jen tak na ven, zatímco v zimě většinou uvnitř. V nabídce lze nalézt i trička pro těhotné a kojící matky.

Zvolte si jiné značkové trička:Adidas, Alpine Pro, Fox, Golddigga, Nike, The North Face, Vans, Nordblanc, Zajo, Craft, Salewa, Devold, Silvini

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Pridejte komentář do diskuse a zdelte své zkušenosti zde.

*