prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domů > Dětské > Kalhoty

Značkové dětské kalhoty

Oblíbenost: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Dětské kalhoty prodávají obchody s dětským oblečením i s módou a koupit je můžete tak v kamenných prodejnách v nákupních a obchodních centrech, tak i přes internetové eshopy. Kdo hledá akce nebo výprodej, určitě by měl zkusit dívat zboží na konci každé sezóny v roce.

Na léto i na zimu

V nabídce prodejen jsou různé druhy kalhot, ať už na léto, na jaro, podzim i na zimu, přičemž ty zimní jsou obvykle dodatečně zateplené, případně z hrubšího materiálu. Do deště se hodí kalhoty, které jsou z nepromokavého materiálu, tedy určitě ne ty tenké nebo z klasické bavlny.

Sportovní i neformální

Kalhoty pro děti jsou různého druhu, ať už sportovní, pro běžné nošení, elegantní, neformální i na doma. Některé jsou na šle, zapínání je obvykle na knoflíky nebo zip, no například některé sportovní či domácí jsou na gumu. Střih kalhot je i podle jejich určení, například oblekové mohou být i slim fit.

Které značky?

Co se týče značek, ty jsou různé a někdy i neznačkové kalhoty mohou být kvalitní. Ze sportovních jsou časté Adidas, Benesport, NEVEREST či Next, které jsou i pro volný čas. Jiné značky, jako například Wrangler nebo Mustang, které nabízejí denimové oblečení, mají v nabídce například i dětské rifle.

Zvolte si jiné značkové kalhoty:Adidas, Lee Cooper, Nike, Didriksons, Devold

    Dětské Kalhoty ve doporučených eshopech

  • 7

    Didriksons Monte 574277-428

    Dětské sportovní kalhoty značky Didriksons modré barvy. Kalhoty jsou v pase stažené do gumy, je možné i použití tkaniček a na spodní straně jsou kalhoty s pružnou gumou ...


Zkušenosti a názory:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Pridejte komentář do diskuse a zdelte své zkušenosti zde.

*