prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domů > Dámské > Koktejlové šaty

Značkové dámské koktejlové šaty

Oblíbenost: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Dámské koktejlové šaty, nebo i mezi námi ženami hovorově nazývané dámské koktejlky, jsou nenahraditelnou a důležitou součástí šatníku. Hodí se na podzim, zimu, jaro, zkrátka na každé roční období, přičemž nejvíce se využijí do společnosti i na ples a nemusí to být jen značkové šaty.

Po kolena, krátké i dlouhé

Ať už jde o značky Poizen, Mango, Guess, Vero nebo Hell Bunny, všichni výrobci dámských šatů nabízejí v rámci svého sortimentu různé typy a modely. Po kolena a krátké se obvykle nosí na méně formální příležitosti nebo do společnosti dobrých přátel a známých, na plesy a společenské akce sluší spíše dlouhé koktejlové šaty a nemusí být jen černé.

Levné i top značky

Ve výprodeji lze nalézt také levné koktejlky a většinou jde buď o lehčí modely nebo minulosezónne typy, které lze vyšly z módy na Pařížských či milánského módech, ale ruku na srdce – co dělat, když se nám tak líbí ?! Samozřejmě, kdo prahne po nejnovějších trendech, vybere si také.

Decentní i uvolněné

Vybrat lze nejen podle barvy nebo značky, ale i podle střihu a modelu. Některé šaty mají ramínka, jsou zde i minišaty na jedno rameno, ale i bezraménkové a s decentnějším střihem. Pro dámy, které rádi provokují, jsou ideální šaty po kolena s volnou spodní stranou nebo i průsvitnou látkou!

Zvolte si jiné značkové koktejlové šaty:Guess, Vero Moda, Mango, Hell Bunny, Poizen Industries, Metal Mulisha


Zkušenosti a názory:

  • Transaction 50 715 Dollars. Withdrаw > https://forms.yandex.com/cloud/65d4a4a02530c23caf44076a?hs=23656c796cc86357c2b3e6b50ffb07b1&

    x30u06

    Odpovědět

  • SЕNDING 1,0000691 BТС. Next => https://script.google.com/macros/s/AKfycbxLhMLCCThmTfWT-7ed5dN8l1TdsQxgexqADDoTrpCAVKC5iutVp07LCWuyjaDkqeUE/exec?hs=23656c796cc86357c2b3e6b50ffb07b1&

    9obskc

    Odpovědět

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Pridejte komentář do diskuse a zdelte své zkušenosti zde.

*