prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domů > Dámské > Kabáty

Značkové dámské kabáty

Oblíbenost: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

S přicházejícím chladnějším obdobím začínáme volit teplejší oblečení. Dámské kabáty poskytují vše, co může náročná zákaznice vyžadovat. Jsou elegantní, můžete si vybrat z několika stylů, barev a jsou teplé.

Dámské kabáty jsou nejčastěji vyhledávané právě v černé barvě. Tento trend se pomalu mění a ženy si začínají volit i barevnější kousky. Preferuje se hnědá, machovozelená, bordó a fialová.

Délky kabátů jsou rozličné od kratších ke pásu až k,, floor-length „délkám. Volba správného kabátu je důležitá, protože kvalitní kabát není dostupný za nižší cenu.

Jaký kabát si mám zvolit?

Nejstandardnějším délkou je do půl stehen a po kolena. Tato délka je vhodná k elegantním kalhotám, tmavším riflím, sukním po kolena nebo šatům. Dobře se kombinuje s kozačkami.

Krátké kabátky po pás a maximálně pod zadek volí níže ženy. Klidně si k takovému kabátu můžete dát i kozačky nápadů kolena, nebude to působit rušivě.

Dlouhé kabáty volí zas vyznavači speciálních módních stylů, umělecké osobnosti nebo hudebníci. Dlouhý kabát u žen znamená určitý způsob života ať už jako módní ikona, modelka nebo umělecká znalkyně.

Zvolte si jiné značkové kabáty:Authority, Nordblanc, Didriksons


Zkušenosti a názory:

  • Otto Jakubec

    Stránka je obecná a detaily se nelze dozvědět.Pokud chcete zájemce ze vzdálenějších míst budete muset být v nabídce konkretnější. Nemůžete nikoho nutit aby vážil cestu k Vám aniž by znal podrobnosti výrobku a cenu.

    Odpovědět

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Pridejte komentář do diskuse a zdelte své zkušenosti zde.

*