prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domů > Všechny značky > Chanel

Značkové oblečení Chanel

ChanelOblíbenost: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Jen minimum lidí se může pochlubit tím, že udělali ve fashion byznysu takovou revoluci jako Coco. Její novinky dokonce znamenaly pro ženy velkou výzvu i co se týče historie. Vždyť i na její popud se zbavili nepříjemných korzetů a zamilovali se do její jednoduchých modelů z drahých materiálů.

Historie

Poprvé se setkala se světem módy při výrobě klobouků. Později však přesedlala i na šaty a vytvořila její proslulé kostýmy a krátké černé koktejlové. Povídání o Chanel nemůžeme zakončit bez zmínky parfému Chanel No. 5. Je totiž tím nejprodávanějším z jiných známých konkurentů.

V roce 1910 otevřela Coco Chanel první butik v Paříži k čemu je pomohla láska Arthur Capel. Tato známost ji posunula mezi vyšší vrstvy Paříže.

Coco Chanel se stala známou malými černými a také nezapomenutelným parfémem No.5

Kolekce

Pro značku Chanel je nesmrtelná kombinace černé a bílé. Nicméně z dílen Chanel vycházejí modely pro dámy a pány v různých materiálech a netradičních střizích. Velice oblíbená je taky klasická Coco Chanel mikina.

Styl

Styl značky Chanel vyjadřuje luxus, kvalitní materiály, dokonale padnoucí střihy a originalita. Chanel symbolizuje dokonalost, výrazné doplňky a důslednost.

Oficiální stránka značky: chanel.com

Vyhledejte prodejnu oblečení ve svém okolí

V naši databáze se prozatím nenachází žádna prodejna oblečení značky Chanel.


Zkušenosti a názory:

Napsat komentář ke značce

Podělte se o své zkušenosti s touto značkou oblečení, její kvalitou, reklamací, či přístupem. Budeme rádi za každý příspěvek.

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Pridejte komentář do diskuse a zdelte své zkušenosti zde.

*