prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domů > Celoroční > Mikiny

Značkové celoroční mikiny

Oblíbenost: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Celoroční mikiny se hodí na nošení po celý rok, ať je jaro, léto, podzim nebo zima a nemusí být jen jako vrchní a jediný díl, ale například i pod bundou v zimě, či na tričku na jaře nebo na podzim. Většina mikin se přitom díky svému materiálu i střihu používat opravdu po celý rok.

Na volný čas a na sport

Mikiny mohou mít různé použití, přičemž už samotná značka nebo střih napoví, na jakou příležitost se hodí. Většinou jsou volnočasové a neformální, to znamená, že se mohou nosit na ven, do města, do práce nebo na neformální události. Sportovní značky zas produkují outdoor, běžecké a turistické mikiny.

Elegantní pro pány i dámy

Kromě běžných mikin je i několik známějších značek zejména z oblasti stylového a luxusnějšího oblečení, které se zaměřují svou barevností, stylem, střihem, kvalitou a druhém látky na různé elegantněji nebo stylové mikiny, které se mohou k nerozeznání podobat i svetrem.

Známé i méně známé značky

Mikiny vyrábí velké množství oděvních firem a výrobců a tento typ oblečení má opravdu také velmi široké použití. Například Black Market nebo jiné značky vyrábějí mtalové a jiné mikiny v rámci hudebních subkultur, Adidas, Nike, Hollister nebo Converse zas komerčnější stylové a sportovní mikiny.


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Pridejte komentář do diskuse a zdelte své zkušenosti zde.

*