prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domů > Celoroční > Komplety

Značkové celoroční komplety

Oblíbenost: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Celoroční komplety a soupravy mohou být sportovního typu, na běžné nošení doma, nebo i na nošení do přírody či ven v rámci streetwear stylu. Tyto komplety mají ve své nabídce výrobci nejen běžných značek, ale i sportovní značky jako například Adidas či Nike.

Na lyžování, snowboard a sport

V rámci kompletů určených na sport jsou zejména komplety pro lyžování, snowboard, ale i celoroční sporty, přičemž tyto komplety jsou k dispozici v pánských, dámských i dětských modelech. Výrobci jsou zejména známější sportovní značky, které se v tomto druhu oblečení soustředí více na funkčnost než na módu.

Domácí komplety

Při domácích kompletech a soupravách, které se dají nosit celoročně, hrají prim zejména volnější modely, které se hodí do interiérů, ale například i do zahrady nebo na ven, vše však v rámci neformálnosti a ležérnosti. Zde se již zapojují i mnozí výrobci nejen sportovního, ale i volnočasového oblečení.

Dámské kostýmy a komplety

Pro dámy jsou charakteristické i elegantní, stylové a městské kostýmy a komplety, kde převládají značky i jako Mango, Vogue nebo jiné známé módní ikony, které určují trendy ve stylu a designu. Modely jsou zaměřeny zejména na zdůraznění ženských křivek a krásu tvarů každého těla a postavy.

Zvolte si jiné značkové komplety:Adidas

    Celoroční Komplety ve doporučených eshopech

  • adidas-emma-cotton-suit_7

    Adidas Emma Cotton Suit

    Stylová a velmi pohodlná dámská souprava Adidas je volnočasová sportovní souprava. Své uplatnění najde i při různých sportovních akcích. Její růžovo-šedý design ...


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Pridejte komentář do diskuse a zdelte své zkušenosti zde.

*