prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domů > Běžecké > Bundy

Značkové běžecké bundy

Oblíbenost: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Bundy na běhání slouží jako součást oblečení, které se hodí na chladnější počasí, ať už jde například přímo o běžecké bundy na zimu, případně o bundy na chladní rána a večery i na jaro, podzim a také přes léto. Bunda na běh může být různé značky a modelu a díky velkému výběru si vybere každý.

Pánské, dámské i dětské

Sportovní prodejny nabízejí pánské, dámské i dětské bundy na běh, přičemž modely jsou určeny i pro mládež, chlapce a dívky. Bunda na běhání by měla každému sedět především velikostně a je třeba dbát i na šířku pásu, aby byl aerodynamický odpor vzduchu při běhání co nejnižší.

Na jaře i zimu

Zimní bundy na běhání bývají obvykle teplejší, jsou také většinou nepromokavých materiálů a lehkost zde jde na úkor termoizolace. Zimní běžecké bundy jsou také o něco těžší, ale stále lehčí než klasické modely. Do teplejšího počasí se samozřejmě vybírají bundy z extra lehkého a přizpůsobeného materiálu.

Které značky?

V nabídce jsou samozřejmě především známé sportovní značky jako Nike, Adidas, Puma, Reebok, ale i Craft, Asics nebo The North Face. Sportovní běžecké bundy mohou být i s kapucí pro ochranu před deštěm a kdo chce ušetřit, může zkusit buď neznačkové, nebo značkové přes výprodej nebo cenové akce.


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Pridejte komentář do diskuse a zdelte své zkušenosti zde.

*