prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domů > Zimní > Opasky

Značkové zimní opasky

Oblíbenost: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Opasky nosí muži i ženy ať už jako módní doplněk nebo jako součást funkčního oblékání, například na různé druhy sportů, outdoor, turistiku a podobně. Zatímco u těch na běžné nošení je důležitý více design, při sportovní zimní opasky musí mít funkční vlastnosti, dobrý materiál a odolnost.

Na každou příležitost

V zimě se opasky nosí podobně jako v jiných ročních obdobích a tak můžete najít v obchodech s oblečením a módními doplňky opasky na šaty, do kalhot, k obleku, do riflí, ale například i sportovní opasky na lyžování, outdoor, turistiku, na cvičení , posilování a jiné speciální určení.

Pánské vs. dámské

Zatímco pánské opasky jsou například na běžné nošení do kalhot nebo do obleku na společenské příležitosti, dámský výběr je o něco širší. Mnoho žen nosí opasky k šatům, ale i také do kalhot a například jsou i speciální modely pro těhotné, nebo široké stylové pásky, případně opasky pro boubelky.

Jaká značka?

K rifle se velmi dobře hodí opasky Mustang nebo Lee Cooper. Mezi top sportovní značky patří Direct Alpine, Didriksons a samozřejmě Adidas či Nike. Elegantní i stylové opasky na zimu vyrábějí pak známé značky jako jsou Diesel, Calvin Klein, Armani a další a to i pro muže i pro ženy.


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Pridejte komentář do diskuse a zdelte své zkušenosti zde.

*