prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU

Značkové oblečení Zajo

ZajoOblíbenost: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Zajo je světoznámá značka sportovního oblečení založena v roce 1996 na Slovensku. Zaměřuje se především na výrobu outdoorového oblečení a doplňků.

Historie

Společnost ZAJO byla založena 1. července 1996 Jurajem Králíkem v provizorních garážových podmínkách. Podnětem byl nedostatek klasických turistických kalhot na slovenském trhu známých jako "golfky", a postupem času se vypracovala na místo lídra outdoorového oblečení na Slovenském trhu a patří mezi světoznámé uznávané značky outdoor-ového oblečení s provozovnami ve více než 17- ti zemích světa . V současnosti do jejího sortimentu patří více než 230 modelů kvalitního oblečení a outdoor-ové výbavy jako jsou např. stany či batohy.

Kolekce

Od původních turistických kalhot se postupem přibývajících sortiment rozšířil na oblečení pro všechny aktivity spojené s přírodou a trávení volného času. Do kolekce přibilo vybavení jako jsou stany, či batohy. Stále rozšiřující se kolekce reflektuje aktuální trendy a potřeby nejen tuzemského, ale i světového trhu. V kolekci se stále více prosazují high-end materiály od renomovaných společností jako jsou Polartec, eVent, Sympatex či Schoeller. Zipy - důležitá součást každého výrobku, jsou dodávané výhradně společností YKK (Japonsko).

Styl

Značka Zajo se zaměřuje na výrobu trendového outdoorového oblečení z odolného materiálu s širokou škálou funkcí a doplňků. Oblečení se vyznačuje pestrostí, úzkým praktickým střihem a stylovostí.

Oficiální stránka značky: zajo.net

Vyhledejte prodejnu oblečení ve svém okolí

V naši databáze se prozatím nenachází žádna prodejna oblečení značky Zajo.


Napsat komentář ke značce

Podělte se o své zkušenosti s touto značkou oblečení, její kvalitou, reklamací, či přístupem. Budeme rádi za každý příspěvek.

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Pridejte komentář do diskuse a zdelte své zkušenosti zde.

*