prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domů > Všechny značky > Salewa

Značkové oblečení Salewa

SalewaOblíbenost: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

SALEWA je v Evropě vedoucí multi-specialista na horské sporty. Více než 75 let tradice a zkušeností, odhodlání a motivace jsou současně závazkem a motivací k nastavování stále vyšších cílů a posouvání hranic možností. Členové mezinárodních SALEWA týmů denně sahají na své limity aby zajistili co nejvyšší kvalitu výrobků. Výsledkem jsou produkty, které jsou neuvěřitelně lehké, extrémně robustní a nekompromisně funkční.

Historie

Prvním zákazníkem byla přední americká firma obchodující s rekreačním vybavením REI. Její zakladatel navštívil v letech 1966-7 Mnichov a navázal dlouhotrvající dobré vztahy.

Počátkem 70. let partnerství s Eiger rozšířilo distribuci na Západ. V 70. letech se spektrum výroby rozšířilo i na horolezeckou výbavu a výrobu technického nářadí pro ledové horolezectví.

Kategorie

Značka SALEWA se věnuje výrobě zimního outddorového oblečení, obuvi a doplňků prvotní kvality funkčnosti. Mezi oblečení patří ultralehké zimní bundy, softshellové oblečení a pulovry. Dál značka produkuje i široké spektrum triček, košil a spodního funkčního oblečení, čepice, šály či ponožky, vše v kvalitním hřejivém a funkčním materiály.

Styl

Styl značky Salewa je outdoorový, horolezecký a funkční. Značka vyrábí kromě oblečení a obuvi i nářadí používané v extrémních horolezeckých podmínkách.

Oficiální stránka značky: salewa.us

Vyhledejte prodejnu oblečení ve svém okolí

V naši databáze se prozatím nenachází žádna prodejna oblečení značky Salewa.


Napsat komentář ke značce

Podělte se o své zkušenosti s touto značkou oblečení, její kvalitou, reklamací, či přístupem. Budeme rádi za každý příspěvek.

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Pridejte komentář do diskuse a zdelte své zkušenosti zde.

*