prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domů > Jarní > Ponožky

Značkové jarní ponožky

Oblíbenost: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Ponožky na jaře jsou na rozdíl od těch zimních už o něco tenčí, lehčí a pohodlnější, i když záleží na modelu a druhu. Zatímco sportovní jarní ponožky musí klást důraz na funkční vlastnosti a materiál, ty na běžné nošení jsou zaměřeny spíše na design, střih, pružnost a zároveň kvalitu nošení.

Na jógu i na běžné nošení

Obchody ať už s oblečením, módními doplňky nebo obuví mají nejčastěji ponožky na běžné nošení. Může jít i o ponožky až pod kolena, nebo klasické modely jen po kotníky, které jsou velmi oblíbené jako dámské ponožky. I pánské modely ale vynikají, obvykle kvalitním střihem a látkou.

S potiskem i jednobarevné

Zatímco do společnosti a na nošení do města či práce se hodí spíše jednobarevné, například ponožky na doma nebo na neformální příležitosti mohou být i s potiskem. Pánské jsou spíše do obleku nebo kalhotám, dámské mohou být i modely do balerín, nebo naopak sportovní do tenisek.

Značky pro každého

Výrobců je nepřeberné množství. Ve sportovních obchodech najdete spíše jarní ponožky značek Nike, Adidas, Lasting či Puma. Ostatní módní prodejny nabízejí pak podle zaměření buď jen pánské, dámské nebo i oba druhy značek, jako například VOXX, Huf, Dexshell, Bellinda, Bepon a ostatní.


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Pridejte komentář do diskuse a zdelte své zkušenosti zde.

*