prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domů > Dámské > Roláky

Značkové dámské roláky

Oblíbenost: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Na běžné nošení zejména na podzim a v zimě se hodí roláky, které ženám mohou dodat nejen zajímavou a neformálnější eleganci, ale jsou dobrým pomocníkem i tehdy, když se potřebujeme zahřát. Pokud hledáte část oblečení, která nabízí opravdu velký výběr různých modelů, roláky určitě nezklamou.

Elegantní i sportovní

Elegantní dámské roláky do společnosti mají v nabídce několik známé prodejny a značky jako Mango, H & M nebo jiné, přičemž i ve vlněném roláku se může skrývat elegance nebo stylovost. Samozřejmě nesmíme zapomenout ani na sportovní využití roláků, které nabízí například Direct Alpine.

Svetry, pulovry a jiné

Roláky mají různé formy, některé jsou i jako svetry, jiné než pulovry, další zas jako klasické roláky až pod krk. Zde je důležité si vybrat nejen tak, abyste se v nich cítili pohodlně, ale aby byly účelné pro to, co potřebujete. Do práce si tedy nevybírejte nic tlusté, spíše jemnější svetřík.

Pletené i syntetické

Většina roláků klasického typu jsou z pletené z vlny, ale stále více modelů zejména lehčích pulovrů nebo svetrů využívá i syntetické látky, které jsou jednodušší a méně náročné například na údržbu či praní. Mnoho látek je pohodlných a také mají i výborné izolační vlastnosti.


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Pridejte komentář do diskuse a zdelte své zkušenosti zde.

*