prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domů > Celoroční > Košile

Značkové celoroční košile

Oblíbenost: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Košile na celý rok mohou být s krátkým i dlouhým rukávem, přičemž používat se dají jako spodní i vrchní vrstva. V nabídce je několik stovek druhů a tisíce stylů takových košil, přičemž od sezónních se odlišují například tloušťkou materiálu, střihem, případně stylem rukávů, které mohou být variabilní.

Pánské a dámské

Takové košile se vyrábějí v pánském i dámském provedení, přičemž díky několika vylepšením v oblasti střihu a materiálu je možné celoroční košile používat nejen na běžné nošení, ale například i na sportovní aktivity. Díky poměrně velkému množství značek je jich několik tisíc druhů.

Nejlepší značky

Samozřejmě celoroční košile vyrábějí primárně módní značky zaměřené na ostatní oblečení a nejsou zde nějaké úzce specializované značky. Mezi známé značky u nás patří Vans, AMJ, Adam, Olymp, Alain Delon, Cappora, Eterna či Gant a košile jsou buď v klasickém, rozšířeném nebo slim střihu.

Na každou příležitost

V rámci sportovních značek jsou mnohé košile na turistiku nebo outdoor určeny i pro celoroční použití, podobně jako další jiní výrobci nabízejí celoroční košile i na běžné nošení ven, do práce, také neformální celoroční košile, košile na doma nebo do domácnosti a také elegantní a stylové košile.

Zvolte si jiné značkové košile:Adidas, The North Face, Nordblanc, Salewa, Direct Alpine

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Pridejte komentář do diskuse a zdelte své zkušenosti zde.

*